martucha - komentarze


wiec dzisiaj mialam isc na koncer na malte ale mi sie nie chce :) moj brat byl wczoraj ale mowi ze Lady Punk dalo dupe.zupelnie nie oni. nie wiem moze ktos z was byl na tym koncercie??? czekam na opinie.

a wczoraj sobie sama(z pieskiem=)siedzialam w domku przez jakies 5/6 godzinek:):):):):):). oczywiscie radio na full (System of down/Nirvana/Nickelback/Guns'n' Roses)zasłonilam okna, ciemno, cisza, spokoj... tylko ja i muzyka. i to zajebista muzyka.i tak sobie lezalam w moim pokoju i nic- cenentralnie nic mi sie nie chcialo robic. moglabymtak cala wiecznosc lezec.no ale w tym momencie zadzwonil dzwonek do drzwi. i moja pierwsza mysl brzmiala: "zaejbie tego kto przylazł!!!!!!!!" ni patrze przez okno i... ktoz to przypełz?? kochany kolega Marek z fałszywa Isenka!!!!!!no sssuuupppeerrrr......!!! wiec poszlam spowrotem do pokoju walnełam sie na lozko i mialam ich gleboko w dupie!!! " Ase dzwoncie ile chcecie- i tak wam nie otworze!!!" hehehehe.... juz wam mowi dlaczego to zrobilam. a wiec:
1. MArek- 2 lata starszy. maly (155cm!!)blondyn z niebieskim oczami i pryszczami na ryju!!! brzydki i glupi (charakter nie do zniesienai..!!!!i sie do mnie przypierdala- codziennie do mnie przylazi
2.Ismena- niedawno ja jeszcze lubilam ale kiedy sie dowiedzilam ze ja najlepsza przyjaciolka(od niedawna)jest niejaka Natali(niemka) N. to wlasnie ja jechala na obozie razem z "kumpelami" natali z klasy . "bo ona zarywa do mojego chopaka, glupia pi***!!!". no a teraz sa best friends!!! uuuu.... fałszywa suka i tyle!!!

no to juz ladnie widzice dlaczego im nie otworzylam.
o wiele brdziel wolalam posluchca muzyki. mojej ulubionej muzyki. heheheheheh......... :]

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć